Referencie

Ing. Martin Debnárik, konateľ spoločnosti  Garden studio, s.r.o.

Spoluprácu s lektorkami hodnotím na vysokej úrovni. Pre náš tím pracovníkov pripravili kvalitný program plný inšpirácie, čo je v našej práci vždy potrebné. Som rád, že sme prekonali prvotné obavy a náš tím vyťažil z teambuildingu maximum.

Daniel Point, umelec https://www.facebook.com/DanielPoint

Spolupráca s lektorkami bola na profesionálnej úrovni. Vypočul som si podnetné myšlienky, ktoré mi ponúkli nový uhol pohľadu do mojej práce. Ich metódy sú FUNKČNÉ. Som veľmi rád, za účasť na tomto workshope.

Mgr. Lenka Macejková, PhD. 

Jednou z aktivít pod vedením Mgr. Andrei Hugáňovej PhD. ktorá vo mne zanechala pozitívny dojem bolo vytváranie mandaly. Arteterapia mi priniesla nový pohľad na duševné dianie v mojej osobnosti prostredníctvom hry a zábavy, ktoré Andrea doplnila inšpirujúcimi príkladmi. Jej orientácia v tejto problematike ako aj osobné danosti mi umožnili lepšie spoznať samú seba, uvoľniť sa a vrátiť sa na chvíľu do detského sveta farieb.”

Mgr. Veronika Koščová, špeciálny pedagóg v ŠZŠMŠI Liptovský Ján

„Po prvýkrát sa v našom zariadení uskutočnil letný tábor, ktorého súčasťou bola aj arteterapia pod vedením Mgr. Andrei Hugáňovej PhD. Tábora a zároveň aj arteterapie sa zúčastnili deti vo veku od 2 – 9 rokov s mentálnym i zdravotným postihnutím, ktoré boli od prvého momentu zaujaté a uchvátené lektorkou. Deti mali za úlohu zapojiť farby okolo seba a následne vymodelovať z plastelíny činnosť na ktorú sa v lete najviac tešia. Aktivity použité pomocou arteterapie hodnotím na vysokej a profesionálnej úrovni a som veľmi rada, že naše deti mali možnosť ju prostredníctvom Mgr. Andrei Hugáňovej PhD. zažiť.“